Dentální výrobky


Odborná spolupráce


  Implantační systém Dentsply Implants - AstraTech


Astra Tech BioManagement Complex™

Unikátní kombinace

Stručně řečeno, u implantačního systému Astra Tech, je estetika součástí designu implantačního systému. Pracujeme v souladu s přírodou a podporujeme přirozený proces hojení, namísto toho abychom do něho zasahovali. To je důvod, proč se vy i Vaši pacienti můžete spolehnout na implantační systém Astra Tech a to nejen dnes ale i zítra a v budoucnu.

Úspěch implantačního systému nemůže být založen pouze na jedné výjimečné vlastnosti. Stejně jako v přírodě i zde musí být přítomno několik navzájem závislých faktorů pracujících společně.

Následující kombinace klíčových vlastností se unikátně spojuje v implantačním systému Astra Tech:

  • OsseoSpeed™ rychlejší přírůstek kosti
  • MicroThread™ biomechanická stimulace kosti
  • Conical Seal Design™ pevné a stabilní spojení
  • Connective Contour™ větší kontakt s měkkou tkání a její větší objem

Proč se smířit se ztrátou kosti?

Při léčbě zubními implantáty jsou architektura a textura měkkých periimplantačních tkání v kombinaci se zachovalou úrovní marginální kosti absolutními předpoklady pro dobrý dlouhotrvající estetický výsledek.
Za příznivých podmínek, udělá příroda většinu práce za Vás. Implantační systém Astra Tech byl navržen tak, aby přírodě poskytl právě ty správné podmínky; pro dosažení spolehlivého klinického výsledku fungují všechny části systému společně. Ve skutečnosti systém nabízí bezkonkurenční zdokumentované výsledky zachování integrity marginální kosti a zdraví měkkých tkání.

Stáhněte si leták PDF BioManagement

Klíčové vlastnosti systému

OsseoSpeed™ - rychlejší přírůstek kosti

OsseoSpeed™ je pokračovatelem úspěšného implantátu s povrchem TiOblast™ , je prvním a jediným implantátem na světě s chemicky upraveným titanovým povrchem, nabízejícím jedinečnou nanoskopickou topografii, která stimuluje časné hojení kosti a urychluje proces jejího uzdravení.

Výsledkem použití „mikrozdrsněného“ titanového povrchu ošetřeného fluoridem je zvýšená novotvorba kosti a silnější integrace implantátu do kosti. Společně s mikrozávity MicroThread™ na krčku implantátu, nabízí OsseoSpeed úspěšnou aktivní integraci pro spolehlivou a efektivní léčbu.

Pozitivní přínos povrchu OsseoSpeed při klinickém využití je prokázaný a dobře zdokumentovaný.MicroThread™ - Biomechanická stimulace kosti

Krček implantátu Astra Tech je opatřen mikrozávity MicroThread™ - drobné závity zajišťují optimální rozložení zátěže a snižují stresové zatížení kosti. Toto konstrukční řešení je založeno na dokonalém pochopení fyziologie kosti, které je zásadní při vytváření optimálního designu implantátu. Jelikož účelem kostní tkáně je přenášet zatížení, musí být zubní implantáty vytvořeny tak, aby ji mechanicky stimulovaly, aby byla zachována, přičemž je nutné brát v úvahu fakt, že kritický bod rozhraní implantát-kost se nachází v oblasti marginální kosti, tedy v místě největšího tlaku na kost.Conical Seal Design™ - pevné a stabilní spojení

Conical Seal Design™ je kónické spojení pod úrovní marginální kosti, které přenáší zatížení hlouběji do kosti. V porovnání s kónickým spojem nad úrovní kosti a s implantáty se spojením flat to-flat snižuje Conical Seal Design stresové napětí a tím chrání marginální kost. Spojení také utěsňuje vnitřek implantátu proti vniknutí okolních tkání, minimalizuje možnost vzniku mikropohybů a mikrospár. Conical Seal Design zjednodušuje ochranu marginální kosti a zajišťuje spolehlivost spojení ve všech klinických situacích. Navíc, díky přesnému a těsnému vztahu implantátu s abutmentem je jejich vzájemné spojení rychlá a jednoduchá procedura. Abutment je samonaváděcí a zavedení je atraumatické, což snižuje riziko poškození kosti.Connective Contour™ - kontakt s měkkou tkání a její větší objem

Connective Contour™ je jedinečná kontura - tvar, který vznikne připojením abutmentu k implantátu. Toto spojení umožňuje vytvořit větší kontaktní zónu s měkkou tkání co do objemu i výšky, kde dochází k daleko lepší integraci transmukózní části implantátu, utěsňující a chránící marginální kost.OsseoSpeed TM TX Profile je jedinečně anatomicky tvarovaný, patentovaný implantát. Je speciálně navržen pro zešikmený alveolární výběžek a umožňuje zachování marginální kosti v rozsahu 360 stupňů okolo implantátu. Tím je dosaženo vynikající estetiky.

Více informací naleznete zde...

Studie OsseoSpeed TM TX Profile zde...

Product katalog OsseoSpeed TM TX Profile zde...

  • Předvídatelné výsledky u všech pacientů, včetně komplikovaných případů, kde by implantáty s jiným povrchem mohly být méně efektivní
  • Kónický apex usnadňuje zavedení implantátu ve všech indikacích
  • Podpora biologických procesů při imediátním zavedení a při využití protokolů časného zatížení
  • Klinicky ověřená schopnost zachování úrovně marginální kosti
  • Vynikající výsledky – dlouhodobé uchování kosti

Více informací naleznete zde...

Reference jsou dostupné na požádání

Materiály ke stažení

Pro pacienty

<-- Zpět na hlavní stránku Dentsply Implants
 

Webobchod

jméno

hesloregistrace

Nákupní řád pro internetový obchod

Výprodej
Bazar
Akademie JPS
Lebedím si s JPS
Katalog odměn
JPS news
JPS magazín