Dentální výrobky


Odborná spolupráce


  PARO - zubní kartáčky


Speciálně navržené kartáčky exS39

paro® nabízí širokou škálu zubních kartáčků, stejně jako kartáčků pro speciální účely - preferované Univerzitou v Zurichu, Švýcarsko.

paro® exS39

extra sensitive s ultra měkkými zakulacenými nylonovými vlákny | hlava má 39 svazků po 120 vláknech (celkem 4680 vláken) | exkluzivní sólo kartáček je možné připevnit na konec rukojeti | jedním kartáčkem zcela vyčistíte své zuby i v těžko dostupných místech | doporučen speciálně pro lidi s vysokou citlivostí dásní, zubních krčků a po operativních zákrocích

Tenký krček a unikátní dlouhá rukojeť zaručují správnou pozici a použití mezinárodně proslulé série paro® klasických kartáčků.

Speciálně navržené kartáčky exS39

paro® medic

výjimečná technologie - kónická a měkká vlákna s hedvábně jemnými, ultra flexibilními konečky.

Speciálně navržené kartáčky exS39

paro® junior

zakulacená vlákna chrání před problémy s dásněmi | ergonomická rukojeť je vyrobena z protiskluzového materiálů, místo pro palec usnadňuje jeho držení | elastická složka v krčku kartáčku zabraňuje použití příliš velké síly při čištění. Pro děti od 0 - 6 let.

Speciálně navržené kartáčky exS39

paro® ortho

ortodontický kartáček pro mladistvé, s V-výřezem ve střední části, je nejefektivnějším při čištění kolem rovnátek, drátků a dalších ortodontických aparátků

Speciálně navržené kartáčky exS39
Zpět na hlavní stránku Paro
 

Webobchod

jméno

hesloregistrace

Nákupní řád pro internetový obchod

Výprodej
Bazar
Akademie JPS
Lebedím si s JPS
Katalog odměn
JPS news
JPS magazín