Dentální výrobky


Odborná spolupráce


  Implantační systém Dentsply Implants - Xive


XiVE je nekompromisní. Co to znamená? Primární stabilita je vynikající u všech typů kostí, neomezená bezpečnost chirurgie i protetiky je schopná zvládnout náročné výzvy v implantologii.

Inovativní funkčnost - vynikající estetika

Absolutně flexibilní, všestranná a vynikající primární stabilita: To je XiVE. Již 10 let se mohou uživatelé po celém světě spolehnout na XiVE. Chirurgie a protetika- XiVE Vás osvobodí od všech omezení. Inovativní design závitů a přípravné techniky zajistí vynikající primární stabilitu u všech typů kostí. Rozsáhlá nabídka protetického řešení poskytuje praktické a spolehlivé řešení pro všechny indikace. Získejte vlastní zkušenosti.

Chirurgická flexibilita a protetická všestrannost.

XiVE je vytvořen pro nejvyšší možnou protetickou a chirurgickou flexibilitu. Multifunkční komponenty umožňují přijmout výhody všech možností inovativní protetiky. Například s unikátním TempBase designem je dočasná náhrada (vypadající prakticky jako finální náhrada) snadno vyrobena. Keramické CERCON abutmenty nabízejí vynikající estetiku a s použitím abutmentů jako AuroBase mohou mít počáteční složité situace funkční vlastní protetické řešení přímo z povrchu implantátu. Tyto protetické koncepce jsou první volbou pro zubní techniky, implantalogy a pacienty po celém světě po desetiletí. Implantologické možnosti pro Vás- to nejlepší pro Vaše pacienty.

Celkový koncept - Absolutní primární stabilita

Stabilní, bezpečný a pokud je to důležité také okamžitý. To je to, co XiVE implantát a design závitů přináší: zavedený implantát dokonale doléhá do kosti a to do všech typů kostí. Výsledkem je velmi vysoká primární stabilita- což je rozhodujícím předpokladem pro úspěšnou léčbu a dosažení nejnovějších implantologických konceptů.

 • 2001: Představení implantátu XiVE S (S=subgingivální) spolu s konceptem TempBase a EstheticCap
 • 2002: Představení implantátu XiVE TG (TG=transgingivální)
 • 2003: Představení implantátu XiVE S s průměrem 3.0 mm a povrchu FRIADENT plus
 • 2004: Přes 100 000 XiVE implantátu prodáno v Německu a přes 300 000 po celém světě
 • 2005: Představení CERCON abutmentu pro vynikající estetiku
 • 2006: Průzkum nezávislého institutu pro výzkum trhu ukazuje, že 92 % uživatelů XiVE je velmi spokojeno se systémem
 • 2007: Představení nového chirurgického setu
 • 2008: Představení "No Touch" balení, obsahující implantát "shuttle"
 • 2009: Představení XiVE navigované chirurgie s ExpertEase, XiVE CAD/CAM můstků a XiVE individuálních abutmentů
 • 2010: Představení ExperEase šablon s laterálním přístupem. Více než 1,7 milionu XiVE implantátů prodáno po celém světě.
 • 2011: Představení XiVE TitaniumBase a ScanBase, XiVE chirurgická ráčna s indikátorem momentu, XiVE ExpertEase laboratorní komponenty pro laboratorní dočasné náhrady a místo vložení implantátu

Design implantátu

Moderní design- Výborná primární stabilita

Dokonalá retence již od začátku? U všech typů kostí? Odpovědí je XiVE. Design implantátu a speciálně vyvinutý chirurgický protokol pro systém se k sobě perfektně hodí a to vše s jediným cílem: primární stabilita v každé situaci.

Speciální design implantátu se skládá z komponent kondenzačních závitů a apikální samořezné části. Zajímavé výsledky- kost okolo implantátu je kondenzovaná a to zejména u kosti se slabou strukturou. Ještě lepší výsledky- primární stabilita s možností okamžitého zatížení. To znamená umístění implantátu do kosti třídy I a II s použitím krestálního vrtáku. Na rozdíl od toho je možné dosáhnout vynikající primární stability v nedostatečně strukturované kosti omezeným použitím krestálního vrtáku.

XiVE TG Transgingivální terapie- Atraumatická léčba

Jednoduchá chirurgie a protetika? XiVE TG Vám nabízí koncept transgingivální implantologické léčby. Příprava je podobná a se stejným instrumentáriem jako pro subgingivální implantát: rychlá a atraumatická. A to zajména v případech funkčních náhrad.

Klíčová je správná směs. XiVE TG je zdokonalený a klinicky prověřený FRIALOC systém a také poskytuje všechny výhody XiVE S plus: speciální design závitů, speciální tělo implantátu a FRIADENT plus povrch. FRIADENT abutmenty XiVE TG jsou zejména praktické a úsporné: připojení je vždy stejné- jeden abutment pro všechny průměry.

Efektivní konstrukce- kompatibilní povrch pro kostní buňky

Je pro Vás důležité, aby byli Vaši pacienti spokojení? Struktura povrchu implantátu má značný vliv na rychlé vhojení implantátu. Pro optimální osseointegraci mají XiVE S plus a XiVE TG implantáty klinicky zdokonalený a standardně nastavený FRIADENT plus povrch: smáčenlivý a bioaktivní. Mikrostruktura povrchu vytvořena naleptáním je ideální pro vrůstání buněk. Hustá fibrinová síť se vytvoří rychle po celém povrchu a urychluje novotvorbu kosti. Zdokonalená smáčenlivost tkáně je iniciována hydrofilními vlastnostmi povrchu a urychluje vrůstání a diferenciaci nových buněk. Struktura povrchu je pro buňky výhodná- umožňuje komplexní léčebný úspěch.

<-- Zpět na hlavní stránku Dentsply Implants
 

Webobchod

jméno

hesloregistrace

Nákupní řád pro internetový obchod

Výprodej
Bazar
Akademie JPS
Lebedím si s JPS
Katalog odměn
JPS news
JPS magazín