Dentální výrobky


Odborná spolupráce


  Aktuality


   15. LET JPS GOLF CUP, 7. 9. 2008, TELČ

Golfový areál, zasazený do malebné krajiny nedaleko historické Telče, nebyl pro pořádání turnaje zvolen náhodně. Vzdálenost místa konání od Prahy a Brna je přibližně stejná – 120 km respektive 140 km. Pro účastníky z Ostravska je však tato informace zcela irelevantní, což uznávám.

V předvečer turnaje se bohužel nekonal plánovaný „implantologický večer“. Jako náhradu jsme zákazníkům nabídli účast na společné večeři přímo v areálu Šiškova mlýna. Nového zahájení turnaje se nakonec zúčastnilo asi 18 osob. Promotér GOLF CUPu pan Hromádka v krátkosti pohovořil o místních pravidlech a náležitostech turnaje. S návštěvníky probral rozdělení do jednotlivých flightů a harmo-nogram startů. Většina hostů večera se zjevně velmi dobře bavila.

Druhý den jsme se všichni sešli v klubovně golfového klubu na společné snídani. Karel Hromádka rozdělil zúčastněné do flightů, většinou dle přání hráčů. 15 let JPS Golf Cup hraný stableford systémem s úpravou HCP odstartoval prvním flightem ve složení David Kaplan (jediný profesionál turnaje), Petr Janatka, MUDr. Tichý a MUDr. Kreisler. Pod dohledem maršála místního hřiště pana Rudolfa Válka v rychlém sledu následovaly další čtveřice. Průběh turnaje nám zpestřil přelet pěti letounů. Uspořádaná formace mířila na letecký den. Mnozí zúčastnění se však nedokázali shodnout na značně strojů - „Gripen, L59 - 159……..MIG 21?“.

Na dalších fotografiích jsme zastihli účastníky turnaje na 8., 7. respektive 6. jamce. U prvního flightu jsem byl svědkem boogie Davida Kaplana, který, jak podotknul, neměl svůj den. Jamku č. 8 nakonec všichni hráči první čtveřice zahráli na čtyři rány. Zdaleka ne všem se takto dařilo. Pan doktor Zajíček rád zapomene na výkon u jamky č. 7. Jeho míček jaksi odmítal opustit prostor autu. Nutno však podotknout, že většina hráčů brala výkyvy své formy s nadhledem a úsměvem na rtech.

Úspěšnou sportovní akci zakončil bohatý raut a slavnostní vyhlášení v klubovně. Někteří účastníci se ani nesnažili skrýt svoji únavu a pouze apaticky vyhlíželi kamsi do dáli. Pro mnohé to však byl den velmi úspěšný. V kategorii 37 – 54 si 8 ze 14 hráčů zlepšilo svůj handicap. V tomto ohledu se absolutním vítězem stala paní doktorka Růžičková, původně HCP 54, nově 42. Pro úplnost dodávám pořadí na prvních třech místech. Kategorie 0 – 36: MUDr. Zajíček, MUDr. Nekula, MUDr. Tichý. Kategorie 37 – 54: MUDr. Růžičková, MUDr. Kreisler, MUDr. Konopka.

První ohlasy a vyjádření účastníků turnaje přímo na místě byly pozitivní. Počasí, zpočátku příjemně golfové, později trochu pokazil nepříjemně chladný, i když ne příliš silný vítr.

David Kovrzek

produkt manager pro dental a WorkShopy

JPS, s.r.o.

   GOLF_TELC_2008/

Webobchod

jméno

hesloregistrace

Nákupní řád pro internetový obchod

Výprodej
Bazar
Akademie JPS
Lebedím si s JPS
Katalog odměn
JPS news
JPS magazín