RTG INTRAORÁLNÍ MYRAY

RXDC

Vysokofrekvenční intraorální rentgen pro omezení měkkého záření. Ohnisko 0,4 mm. Tři různé délky ramene do vzdálenosti až 230 cm. Kompatibilní se všemi tipy senzorů. Obdélníkový kolimátor (výstup tubusu) je v základním balení přístroje a splňuje novou normu SÚJB od roku 2017. Možnost bezdrátového ovládání.

více

RXDC HyperSphere

Vysokofrekvenční intraorální rentgen pro omezení měkkého záření. Rtg hlava na otočném kulovém kloubu (elektromechanický polohovací systém). Dotykové senzory pro polohování hlavy rentgenu. Bezdrátové ovládání. Ohnisko 0,4 mm. Tři různé délky ramene do vzdálenosti až 230 cm. Kompatibilní se všemi tipy senzorů. Obdélníkový kolimátor (výstup tubusu) je v základním balení přístroje a splňuje novou normu SÚJB od roku 2017.

více

Zen-X HD

Přímá digitalizace s maximálním rozlišením 25 lp/mm. Přímé připojení přes USB kabel. Délka kabelu 2,5m. Software IRYS pro databázi snímků, nebo TWAIN připojení. Záruka 2 roky. Dvě velikosti senzorů. Šířka senzoru 5,3 mm (velikost 1) a 5,7 mm (velikost 2). Rozměry senzorů viz obrázek níže.

Ke stažení:

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: