ÚSTNÍ PÉČE AIRLIFT

Air-lift je kompletní řada výrobků vyvinuta proti zápachu z úst. Extra panenský olivový olej a další éterické oleje ze Středozemí působí na těkavé sloučeniny síry (Volatile Sulfur Compounds – VSC), které způsobují zápach z úst.
Air-lift bojuje proti špatnému dechu přírodními složkami. Patentované složení extra panenského oleje a oleje z petržele zachytí a odstraní VSC bez poškození přirozeného eko-systému úst a neničí přirozené prospěšné bakterie.
Air-lift prokazatelně redukuje plak a zlepšuje zdraví dásní.
Kombinace esenciální olejů máty osvěží dech pro zvýšení sebevědomí.

Air-lift sprej 15 ml

Okamžitě eliminuje zápach v ústní dutině.  Přírodní složení eliminuje zápach z úst 24 hodin/7 dní v týdnu. Má okamžitý a dlouhotrvající účinek. ŽÁDNÉ VSC = ŽÁDNÝ ZÁPACH Z ÚST

Kombinace olivového oleje a olejů ze Středozemí zachycuje a vyplavuje těkavé sloučeniny síry(Volatile Sulfur Compounds-VSC), které způsobují špatný dech a problémy dásní, aniž by bylo narušeno přirozené prostředí v ústech.
Bohatě obsažený xylitol pomáhá v boji proti zubnímu kazu. Pravidelné používání redukuje zubní plak a zlepšuji zdraví dásní. Neobsahuje alkohol. Balení je ideální do kapsy nebo kabelky.

více

Air-lift žvýkačky 12 ks

Přírodní složení eliminuje zápach z úst okamžitě a obsažený na xylitol pomáhá v boji proti zubnímu kazu. Neobsahují cukr.

Kombinace olivového oleje a olejů ze Středozemí zachycuje a vyplavuje těkavé sloučeniny síry(Volatile Sulfur Compounds-VSC), které způsobují špatný dech a problémy dásní, aniž by bylo narušeno přirozené prostředí v ústech. Okamžitě osvěžují dech. ŽÁDNÉ VSC = ŽÁDNÝ ZÁPACH Z ÚST

více

Air-lift kapsle 30 ks

Jediný produkt, který bojuje se zápachem z úst zevnitř. Kombinace olivového oleje a olejů ze Středozemí eliminuje zápach z úst až na 4 hodiny působením přímo v žaludku.

Začíná působit během 20 minut. Balení je ideální do kapsy nebo kabelky a tak ho můžete mít vždy při ruce. Zachycuje a vyplavuje těkavé sloučeniny síry(Volatile Sulfur Compounds-VSC), které způsobují špatný dech a problémy dásní, aniž by bylo narušeno přirozené prostředí v ústech. ŽÁDNÉ VSC = ŽÁDNÝ ZÁPACH Z ÚST

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: