ZUBNÍ PASTY, ÚSTNÍ VODY AIRLIFT

Extra panenský olivový olej a další éterické oleje ze Sředozemí působí na těkavé sloučeniny síry (Volatile Sulfur Compounds – VSC), které způsobují zápach z úst. Patentované složení extra panenského oleje a oleje z petržele zachytí a odstraní VSC bez poškození přirozeného ekosystému úst a neničí přirozené prospěšné bakterie.

Air-lift zubní pasta 50 ml

Eliminuje zubní plak a zlepšuje zdraví dásní. Obsažený xylitol a 100% aktivní fluorid brání vzniku zubního kazu. Neobsahuje SLS látky, které způsobují afty.

Nedráždí dásně. Eliminuje gramnegativní bakterie, které jsou odpovědné za špatný dech. Velmi nízká hodnota RDA (obsah obrušujících látek), která je 37 chrání sklovinu před mechanickým poškozením. Pro každodenní použití.

Kombinace olivového oleje a olejů ze Středozemí zachycuje a vyplavuje těkavé sloučeniny síry(Volatile Sulfur Compounds-VSC), které způsobují špatný dech a problémy dásní, aniž by bylo narušeno přirozené prostředí v ústech. Okamžitě osvěžují dech. ŽÁDNÉ VSC = ŽÁDNÝ ZÁPACH Z ÚST

více

Air-lift ústní voda 250 ml

Obsažený xylitol brání vzniku zubního kazu. Mátová příchuť osvěží dech. Nezanechává skvrny na zubech. Neobsahuje alkohol, nezpůsobuje vysychání ústní dutiny.

Kombinace olivového oleje a olejů ze Středozemí zachycuje a vyplavuje těkavé sloučeniny síry (Volatile Sulfur Compounds-VSC), které způsobují špatný dech a problémy dásní, aniž by bylo narušeno přirozené prostředí v ústech. Okamžitě osvěžují dech. ŽÁDNÉ VSC = ŽÁDNÝ ZÁPACH Z ÚST

více

Tuto skupinu produktu nabizi divize: